Genel Bilgi

”ACTO GmbH”, dezenfeksiyon, sterilizasyon, hijyen ve kozmetik alanlarında ürünlerin geliştirilmesi ve üretilmesinde, kalite, verimlilik ve yenilik anlamına gelir. ACTO GmbH‘nin son birkaç yıl içerisinde tüm alanlarda satış rakamlarını artırabilmesi ve yüksek kalite standartlarında, rekabetçi fiyat politikası ile pazardayer alması tüm ACTO ekibin taahhüdü sayesinde gerçekleşmiştir. Hijyen, dezenfeksiyon, yara bakımı, temizlik ve kozmetik ürünlerine ek olarak ACTO GmbH, tıbbi cihazların satış ve pazarlamasında da etkindir.

Şirket 1998 yılında Braunschweig’de (DE) kurulduğundan beri, Bavyera ve Baden-Württemberg’de (DE) ve İstanbul’da (TR) ek tesisler eklenmiştir.  ACTO GmbH iki ana bölüme ayrılmıştır: Üretim ve İhracat.

Tüm üretim aşamaları uzman bir ekip tarafından izlenir, Kullanılan ekipmanlar her zaman son teknoloji ürünüdür. Etkinlik ve tolere edilebilirlik gibi temel analizler yalnızca profesyonel mikrobiyologlar ve kalite yöneticileri tarafından yapılır. Tüm ürünler GMP, CE-93/42 / EEC, ISO 13485: 2016 ve ISO 9001: 2015 standartlarına göre standardize edilmiştir.

ACTO GmbH‘in ürünleri Avrupa, Asya ve Afrika’da sayısız ülkede kullanılmaktadır. Network oluşturma ve bireysel olarak koordine işbirliği ile mevcut ve gelecekteki satış ortaklarıyla önemli atılımlar hedeflenmiştir, bu nedenle üretim, ihracat ve pazarlama departmanları el ele çalışmaktadır.

ACTO GmbH, satış ve pazarlama gücünü, sürekli olarak en son pazarlama stratejileri ve yöntemleriyle ilgili eğitimlerinin yanı sıra, yeni yaklaşımlar ve fikirlerle yeni satış ortakları kazanmalarını sağlayan sofistike bir iş geliştirme süreci yürüten çalışanlarından almaktadır.

Kalite ve fiyat 
ACTO GmbH yerel ve uluslararası pazarları analiz eder, en kaliteli ve en ucuz hammadeyi araştırır, bu nedenle sizlere kaliteli ürünleri daha ekonomik olarak sunma gücünü elde eder. Bu çalışması yerel ve uluslararası pazarlarda düşük fiyatların sabitlenmesi sağlamaktadır. Şirket, ürünlerin kalite standartlarını sürekli olarak test etmek ve raporlamak için hijyen uzmanları, mikrobiyologlar, kalite kontrol personeli ve kimyagerlerden sürekli yardım almaktadır. Kaliteli ve uygun Fiyat hedefimizdir.

Bilgi birikimi ve deneyim 
Sadece biyosidal, kozmetik ve tıbbi ürünlerin geliştirilmesi ve üretiminde değil, aynı zamanda yara bakım ürünlerinin geliştirilmesinde ve üretiminde de sahada yeni orijinal ürünlerle boy gösteriyoruz. Yalnızca en son fikir ve teknikleri kullanarak ürünlerimizin sürekli iyileştirilmesine büyük önem veriyoruz. Şimdiye kadar ürünlerimiz için her zaman en son teknolojiyi kullanmayı başardık ve sizlere eşsiz ürünler sunduk.

Sosyal sorumluluğumuz- Yeşil ACTO 
Ürünlerimizin verimliliğine ek olarak, ekolojik ayak izleri de büyük önem taşıyor: ACTO temizleyicileri ve dezenfektanları fenol, aldehit ve diğer çevresel olarak zararlı maddeler içermez, doğru kullanılırsa zararsızdırlar. Tüm ambalaj malzemeleri ayrıca PVC içermez ve tamamen geri dönüştürülebilirdir.

Sigorta poliçesi 
ACTO‘nun amacı, ürünlerini tüm dünyada ACTO markası altında yaygın kullanıma sunmaktır. Uygun olmayan makine kullanımı – veya üçüncü şahıslara herhangi bir maddi hasar ve / veya zarar gelmesine neden olabilecek hasarlar. Ticari sigorta, bedensel yaralanma ve 3 milyon avroya kadar hasar meydana gelmesi konusunda güvence vermekterir. Sigorta, Dünya çapında geçerli olan 500.000 € ‘luk kayıp güvencesi sağlar.

ACTO